ROZGRYWKI - DRUGA LIGA SIATKÓWKI - SEZON 2014/2015 |
|
Tabela sezonu zasadniczego
Miejsce | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Bilans setów |
1 | MEPROZET GTPS GORZÓW | 18 | 17 | 1 | 52 : 17 |
2 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 18 | 13 | 5 | 49 : 19 |
3 | AZS UAM POZNAŃ | 18 | 14 | 4 | 48 : 28 |
4 | OLIMPIA SULĘCIN | 18 | 12 | 6 | 44 : 27 |
5 | KS CHEŁMŻA | 18 | 9 | 9 | 35 : 37 |
6 | KS GNIEZNO | 18 | 7 | 11 | 33 : 42 |
7 | STOCZNIOWIEC GDAŃSK | 18 | 7 | 11 | 29 : 40 |
8 | UKS POWIAT KOŁOBRZESKI KOŁOBRZEG | 18 | 7 | 11 | 26 : 41 |
9 | SPS SŁUPSK | 18 | 3 | 15 | 17 : 46 |
10 | LO MS ŚWINOUJŚCIE | 18 | 1 | 17 | 15 : 51 |
Tabela sezonu zasadniczego
Miejsce | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Bilans setów |
1 | ASTRA NOWA SÓL | 18 | 16 | 2 | 51 : 20 |
2 | GWARDIA WROCŁAW | 18 | 15 | 3 | 49 : 23 |
3 | AZS UZ ZIELONA GÓRA | 18 | 12 | 6 | 46 : 23 |
4 | BIELAWIANKA BESTER BIELAWA | 18 | 10 | 8 | 33 : 31 |
5 | OLAVIA OŁAWA | 18 | 9 | 9 | 36 : 35 |
6 | ORION SULECHÓW | 18 | 6 | 12 | 30 : 41 |
7 | MICKIEWICZ KLUCZBORK | 18 | 7 | 11 | 27 : 41 |
8 | CHROBRY GŁOGÓW | 18 | 5 | 13 | 26 : 40 |
9 | SIATKARZ OLEŚNICA | 18 | 5 | 13 | 22 : 42 |
10 | SOBIESKI ARENA ŻAGAŃ | 18 | 5 | 13 | 22 : 46 |
Tabela sezonu zasadniczego
Miejsce | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Bilans setów |
1 | MKS KALISZ | 16 | 15 | 1 | 45 : 10 |
2 | CZARNI WIREX RZĄŚNIA | 16 | 13 | 3 | 41 : 11 |
3 | WILKI WILCZYN | 16 | 11 | 5 | 37 : 23 |
4 | LECHIA TOMASZÓW | 16 | 8 | 8 | 32 : 29 |
5 | EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA | 16 | 8 | 8 | 30 : 32 |
6 | SMS II PZPS SPAŁA | 16 | 6 | 10 | 25 : 36 |
7 | AKS UŁ ŁÓDŹ | 16 | 5 | 11 | 21 : 36 |
8 | BZURA OZORKÓW | 16 | 5 | 11 | 20 : 38 |
9 | STS SKARŻYSKO | 16 | 1 | 15 | 10 : 46 |
Tabela sezonu zasadniczego
Miejsce | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Bilans setów |
1 | HURAGAN WOŁOMIN | 16 | 13 | 3 | 42 : 15 |
2 | HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI | 16 | 13 | 3 | 42 : 18 |
3 | CENTRUM AUGUSTÓW | 16 | 11 | 5 | 40 : 26 |
4 | AZS UWM II OLSZTYN | 16 | 11 | 5 | 40 : 26 |
6 | CZOŁG AZS UW WARSZAWA | 16 | 8 | 8 | 29 : 33 |
7 | LEGIA WARSZAWA | 16 | 5 | 11 | 26 : 36 |
8 | SKS HAJNÓWKA | 16 | 2 | 14 | 18 : 43 |
9 | WICHER WILKASY | 16 | 1 | 15 | 8 : 46 |
Tabela sezonu zasadniczego
Miejsce | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Bilans setów |
1 | CZARNI KATOWICE | 18 | 18 | 0 | 54 : 10 |
2 | VOLLEY RYBNIK | 18 | 12 | 6 | 40 : 28 |
3 | JUVENIA WAKMET GŁUCHOŁAZY | 18 | 10 | 8 | 40 : 30 |
4 | TKS TYCHY | 18 | 12 | 6 | 40 : 28 |
5 | AZS POLITECHNIKA OPOLSKA | 18 | 10 | 8 | 38 : 29 |
6 | JASTRZĘBSKI WĘGIEL II | 18 | 12 | 6 | 40 : 34 |
7 | SK KOKS RADLIN | 18 | 5 | 13 | 30 : 44 |
8 | MTS WINNER CZECHOWICE-DZIEDZICE | 18 | 6 | 12 | 27 : 41 |
9 | AZS RAFAKO RACIBÓRZ | 18 | 4 | 14 | 21 : 45 |
10 | UKS STRZELCE OPOLSKIE | 18 | 1 | 17 | 10 : 51 |
Tabela sezonu zasadniczego
Miejsce | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Bilans setów |
1 | TSV CELL FAST SANOK | 18 | 17 | 1 | 53 : 13 |
2 | HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW | 18 | 12 | 6 | 38 : 26 |
3 | ENERGETYK JAWORZNO | 18 | 11 | 7 | 41 : 28 |
4 | MKS ANDRYCHÓW | 18 | 11 | 7 | 39 : 27 |
5 | CONTIMAX MOSIR BOCHNIA | 18 | 9 | 9 | 39 : 34 |
6 | BŁĘKITNI ROPCZYCE | 18 | 9 | 9 | 32 : 35 |
7 | PŁOMIEŃ SOSNOWIEC | 18 | 9 | 9 | 34 : 38 |
8 | PWSZ KARPATY KROSNO | 18 | 7 | 11 | 33 : 41 |
9 | WISŁOK STRZYŻÓW | 18 | 2 | 16 | 20 : 50 |
10 | LKS KŁOS OLKUSZ | 18 | 3 | 15 | 11 : 48 |